Metallaiad

Projekteerime, valmistame ja paigaldame kvaliteetseid metallaedu ja piirdeid vastavalt kliendi soovile. Kvaliteetse metallist varbaia hinnad algavad 100st eurost jooksva meetri kohta mis sisaldab materjale, paigaldust ja käibemaksu. Kasutame metallaedade koostamisel erinevaid sepisdetaile. Vaata sepiste kataloogi.

Oleme keskendunud erilahenduste valmistamisele aga pakume ka metallist standardlahendusi. Üheks standardlahenduseks on keevispaneel mille hinnad algavad pisut alla 30 euro jooksva meetri kohta mis jällegi sisaldab kõike materjalidest paigalduseni ja lisaks ka käibemaksu.

Soovi korral täidame ka kõik Teie erisoovid, näiteks lõikame Teile sobiva kujundi laserlõikuses välja. Võimalik teha erinevaid nimetähti jne. Hea kujutlusvõime korral on metallist teha võimalik kõike. Erinevaid näiteid ja mõtteid leiate meie Tehtud tööde alt. Et meie tegemistega jooksvalt kursis olla jälgi meid ka Facebookis.

Projekteerime ja valmistame loomulikult ka liugväravaid, tiibväravaid ja jalgväravaid. Lisame sinna kvaliteetsed lukud ja automaatika. Kasutame vaid kvaliteetseid roostevabast terasest sisuga lukusüsteeme. Automaatikate puhul pakume kvaliteetseid lahendusi. Alates sisseehitatud akusüsteemist, et värav töötaks ka voolukatkestuse puhul, kuni telefoni rakenduse teel värava avamise ja sulgemise võimalusega.

Soovi korral projekteerime ja joonistame Teile eelnevalt aia 3D mudeli koos sobivate sepisdetailide, värvilahendustega jne

Kuumtsinkimine

Pinnakatteks on mustast metallist aedade puhul standardis kasutusel kuumtsinkimine vastvalt standardile  ISO 1461. Soovi korral lisame sellele RAL või RR toonide hulgast pulbervärvi.

Kuumtsinkimine on protsess, mille käigus terasdetailid saavad endale korrosiooni eest kaitseks tsingikihi. Tsingikihi paksus on üsna õhuke 70 – 100 µm (mikromeetrit), kuid see on tõhusaim viis terase korrosiooni eest kaitsmiseks. Tsingitud detailid ei vaja tavakeskkonnas hooldust ~50 aasta jooksul. Ka on tsingikihil võime ennast ise „parandada“, s.t. kuni 5mm vigastused ja kriimustused suudab tsink elektrokeemilise protsessi tulemusena hoida korrosioonikindlana.*

Roostevaba teras

Valmistame eritellimusel roostevabast terasest piirdeid ja väravaid. Pakume ka standardlahendusi, trepi- ja terassipiirdeid jne. Roostevabast terasest toodetele üldiselt kasutatakse täiteks klaasi või roostevabast terasest trosse. Roostevaba teras üldiselt viimistletakse mitte ei kaeta. Viimistlusvõimalused on harjamisest kuni peegelpoleerimiseni.

Alumiinium

Alumiiniumist valmistatakse üldiselt väga suurte avadega liugväravaid. Soovi korral saab muidugi teha ka väiksemaid väravaid.

 

 

 

 

*allikas: meie koostööpartner Paldiski Tsingipada AS http://zincpot.ee/teenused/kuumtsinkimine/