Koostöövõimalused

PAIGALDUSPARTNER/MÜÜGIESINDAJA

Kuna paigaldustöödel ja kohapeal klientidega suhtlemisel on alati abikäsi puudu siis proovime läheneda teisiti ja kutsume endaga liituma väikeettevõtjaid kellele pakume võimalust kasvada koos meiega. Soovime alustada koostööd alates 2018 aasta hooaja algusest. Anname Teile esindusõiguse ja Moodulaiad™ kaubamärgi kasutusõiguse Eesti erinevatesse piirkondadesse. Soovi korral ka välisriikidesse. Lisame teid kodulehele ametlikuks piirkonna esindajaks ning anname kasutada @moodulaiad.ee lõpuga e-posti aadressid. Kõik mis puudutab aedade, piirete ja väravate hankimist, projekteerimist ning tootmist võtame enda kanda. Teilt ootame kvaliteetset mõõdistus- ja paigaldustööd ning suhtlemist kohalike klientidega. Juhendame paigaldusel, anname igakülgset nõu ja vajadusel ka koolitame. Hoolitseme Teie reklaammaterjalide eest. Pakume raamatupidamise teenust. Anname kataloogid, hinnapakkumisvormid ja muu vajaliku Moodulaiad™ müügiesindajaks olemisel.

Nõudmised kandidaadile:

Ettevõtlus- või juhtimiskogemus/haridus, ehitusalased teadmised, loogiline mõtlemine, korras ettevõtlustaust, esinduslikkus.

 

AGENT/VAHENDAJA

Elad välisriigis või ka Eestis ja omad häid tutvusi või tead kedagi kes soovib aeda või piiret või ka muud metallitööd aga pole meid veel üles leidnud. Kasuta oma tutvusi ära, soovita meid ja aita tehinguni jõudmisel. Enamasti oleme kasutanud agente välisriikidest tulevate tellimuste täitmisel. Oleme edukalt müünud sel moel Soome ja Rootsi aga ka Eesti turgudel. Agente kasutame sest otse kontakti otsides ilma tutvusi omamata on välisturgudele keeruline siseneda.  Üldiselt on olnud tehingu minimaalne hind 5000 eurot, et saaksime maksta agendile tasu mis tavaliselt on 3-18% tehingu väärtusest sõltuvalt kokkuleppest ja agendi panusest tehinguni jõudmisel.

Kui antud pakkumised tekitasid häid ideid ja panid mõtte tööle, siis võta julgelt ühendust ja küsi lisa: info@moodulaiad.ee või telefonil 5349 6563.