Puitaiad

Pakume puitaedasid vastavalt kliendi soovile, alates materjalide valmistamisest kuni paigalduseni välja. Valmistame just Teie soovi järgi ja Teile sobiva puitaia. Valikus on nii horisontaalsuunalised kui ka vertikaalsuunalised lipid erineva viimistluse ja pinnakatte võimalustega. Enamlevinud puitaia hinnad kõiguvad ca 70 – 170 euro vahel ühe jooksva meetri kohta mis siis sisaldab materjale, paigaldust ja käibemaksu. Jooksva meetri hind sõltub eelkõige kasutatavate materjalide kvaliteedist ja väravate hulgast aia pikkuse kohta.

Süvaimmutatud puidust aiad

Kõige lihtsam ja soodsam on puitaia ehituseks kasutada juba eelnevalt süvaimmutatud puitmaterjali ja standardposte. Süvaimmutatud puit on väga vastupidav ilmastikule ja õigesti paigaldatuna kestab see aastaid. Süvaimmutatud puitaia  standard värvivalikus on pruun ja roheline toon. Eritellimusena saab tellida ka halli immutusega lippe. Süvaimmutatud puitu saab hiljem ka üle värvida.

  

Värvitud puidust aiad

Ilusa välimusega puitaia saab kui kasutada kvaliteetset värvitud lippi. Hea värvikihi saamiseks on vaja lippi käsitsi katta vähemalt kolm korda mis on väga töömahukas ja seetõttu on ka värvitud lippidega aia ehitus kulukam kui süvaimmutatud lipi kasutamine. Värvitud lippidega aia hinnad algavad 100st eurost jooksva meetri kohta mis sisaldab materjale, paigaldust ja käibemaksu. Lippe saab töödelda ka erikujuliseks, lõigata otsad ümaraks või anda lipile mis iganes kuju soovite. Aialipi valmistamisel saab kasutada kas tavalist nelikantset ehituslikku lauda, peensaetud lauda või hööveldatud lauda.

  

Väravad ja väravaautomaatika

Loomulikult projekteerime ja valmistame Teile ka väravad mis puitaedade puhul on kindlasti mõistlik valmistada metallist. Lisame sinna kvaliteetsed lukud ja automaatika. Kasutame kvaliteetseid roostevabast terasest sisuga Locinox lukusüsteeme. Automaatikate puhul pakume kvaliteetseid lahendusi. Meie valikus on soodsama hinnaklassi automaatikad Motorline ja ühtlasi ka Austria kvaliteetautomaatikat Tousek. Automaatikaid pakume väga laias valikus alates sisseehitatud akusüsteemist, et värav töötaks ka voolukatkestuse puhul, kuni telefoni rakenduse teel värava avamise ja sulgemise võimalusega.

  

Metallraamil puitaiad

Meil on välja arendatud ka korralik metallraamidel puitlippaia süsteem. Sel juhul kasutatakse puitu vaid lippide tegemiseks ja aia ülejäänud osad on kuumtsingitud ja soovi korral ka pulbervärvitud teile sobivasse tooni.  Kuumtsingitud ja pulbervärvitud metallpostid ja -karkass püsivad aastakümneid. Kui lisada veel puitplastik komposiitmaterjalist aialipid siis võib ka puitaed olla hooldusvaba väga pikka aega. Metallraamil puitlippaedade hinnad algavad 100st eurost jooksva meetri kohta mis sisaldab materjale, paigaldust ja käibemaksu.