Puitaiad

Pakume puitaedasid vastavalt kliendi soovile, alates lippide valmistamisest kuni paigalduseni välja. Valmistame just Teile sobiva aia. Valikus on nii horisontaalsuunalised lipid kui ka vertikaalsuunalised lipid. Enamlevinud puitaia hinnad kõiguvad ca 70 – 170 euro vahel ühe jooksva meetri kohta mis siis sisaldab materjale, paigaldust ja käibemaksu. Hind sõltub eelkõige kasutatavate materjalide kvaliteedist. Kõige lihtsam ja soodsam viis on kasutada juba eelnevalt süvaimmutatud materjali ja standardposte. Aia hinnale lisab oluliselt kvaliteetne värvitud lipp, hea värvikihi saamiseks on vaja lippi katta vähemalt kolm korda mis on väga töömahukas. Värvitud lippidega aia hinnad algavad 100st eurost jooksva meetri kohta mis sisaldab materjale, paigaldust ja käibemaksu.  Lippe saab töödelda ka erikujuliseks, lõigata otsad ümaraks jne mis lisab jälle omakorda hinda.

Meil on välja arendatud ka korralik metallraamidel puitlippaia süsteem. Sel juhul kasutatakse puitu vaid lippide tegemiseks ja aia ülejäänud osad on kuumtsingitud ja soovi korral ka pulbervärvitud teile sobivasse tooni.  Metallraamil puitlippaedade hinnad algavad 100st eurost jooksva meetri kohta mis sisaldab materjale, paigaldust ja käibemaksu.

Loomulikult projekteerime ja valmistame Teile ka väravad mis puitaedade puhul on kindlasti metallraamil. Lisame sinna kvaliteetsed lukud ja automaatika. Kasutame vaid kvaliteetseid roostevabast terasest sisuga lukusüsteeme. Automaatikate puhul pakume kvaliteetseid lahendusi. Alates sisseehitatud akusüsteemist, et värav töötaks ka voolukatkestuse puhul, kuni telefoni rakenduse teel värava avamise ja sulgemise võimalusega.

Mõned mõtted puitlippaiale leiate ka meie tehtud tööde näidiste hulgast.

Soovi korral projekteerime ja joonistame Teile eelnevalt aia 3D mudeli koos sobivate lipi kujude, värvilahendustega jne.

Milleks metallkarkass?

Kui Teil tekib küsimus, miks üldse peaks puitaia ehitamisel kasutama metallist karkassi või nn põõnapuusid, siis kõrvalolev pilt peaks andma ammendava vastuse.

Et tagada aia pikaajalist korrektset välimust, tuleks kasutada õigesti valmistatud metallkarkassi.

Meie poolt valmistatud aedade metallosad on kaetud kuumtsingiga ja tugeva pulbervärviga, mis aitab aial säilitada esteetilist väljanägemist pika aja jooksul.